Spomínaš si ešte na Ukrajinku Yuliannu Yussef? Ženu, ktorá zo svojho kozmetického problému urobila prednosť, vďaka ktorej je známa po celom svete? Pozri, ako si užíva!

Za detských čias to nebolo až také jednoduché, keďže deti ju v škole šikanovali, ale dnes je Yulianna už niekde inde a z ľudí, ktorí na ňu pozerajú krivo, si nič nerobí. Jej telo je pokryté väčším množstvom znamienok a preto musí dávať ohromný pozor na svoje telo.

Yulianna sa rozhodla, že zo svojho handicapu urobí prednosť a dnes má na Instagrame 70 tisíc sledovateľov. Ak si si náhodou položila otázku, ako môže s niečím takým bez traumy žiť, my ti to rady ukážeme. Yuliana kvitne šťastím, cestuje po svete a svoje fotografie zverejňuje pod hastagom #bareyourbirthmark. ♥

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.