Svetové turné Justina Biebera je veľká vec. Vypredal každú halu skoro na každom kontinente. Tak ako všetci poznáme známeho speváka, verní fanúšikovia poznajú aj jeho tanečníkov. Zahraničný magazín “W” vyspovedal Davida Shreibmana, ten priznal, aké to je, byť jedným z tanečníkov Justina Biebera. 

27-ročný David Shreibman by bol úplne obyčajný chalan, ktorý dobre tancuje. Avšak tým, že tancuje denno-denne na pódiu s takou hviezdou, akou je Justin Bieber, ho pozná celý svet. Minimálne teda oddaní “Beliebers” určite. Tancu sa profesionálne venuje už od svojich 15. rokov avšak toto je jeho prvé turné s Justinom. Tancoval aj s Chrisom Brownom či Gwen Stefani, no ako priznáva, nič sa nevyrovná tomu, čo zažíva teraz.

1

S Justinom sa pozná približne päť rokov a s krátkymi prestávkami s ním tancuje celý čas. Purpose Tour je však pre neho prvé turné. ,,Trénovať sme začali od januára. Turné začalo v marci, len v USA sme mali 65 koncertov. Bolí ma chrbát, bolia ma kolená, som unavený, ale šťastný.” hovorí. Z dvadsiatich vystúpení počas koncertu sa David podieľa na trinástich.

Pri otázke, či ho Justinovi fanúšikovia vyhľadávajú povedal: ,,Ó, áno! Nájdu nás v každom hoteli. Nájdu tanečníkov a myslia si, že je s nami aj Justin. Že Justin je tam, kde sú aj tanečníci. Fanúšikovia sú všade, poznajú naše mená, sledujú nás na sociálnych sieťach. Dávajú nám veci, listy a darčeky a chcú aby sme to odovzdali Justinovi.”

david-s

Priznáva, že je veľmi ťažké sa s tým všetkým vysporiadať. ,,Musíte byť neoblomní a správať sa ako idiot. Musíte ich ignorovať, pretože väčšina sa o vás vôbec nezaujíma. Chcú len vedieť, kde je Justin. To, ako sa ľudia okolo neho správajú nie je normálne. Je ako zviera v zoologickej záhrade. Je to strašné. Nemám rád túto stranu slávy a v určitých momentoch mi ho je naozaj ľúto.”

Pred každým koncertom zvykne mať Justin s tanečníkmi svoj rituál a to modlitbu. ,,Dáva nám tým veľa energie. Všetci spolu aj s kapelou potom stojíme v kruhu a na koniec si poriadne zakričíme.”

626

David a Justin sú priatelia aj mimo pódia. ,,Je to veľmi talentovaný chalan. A stále je to ešte len chalan. Má 22 a hľadá sám seba, tak ako my všetci. Jeho život je bláznivý. Z detského sveta ho vytrhli keď mal 10 rokov. Je štedrý, je poplašený a mám ho rád.” David ďalej tvrdí, že Justin si váži každého jedného tanečníka a vždy, počas každej show im hovorí ako oceňuje, že s nimi môže spolupracovať. ,,Sme skvelá partia a práve teraz si plním svoje sny.” zakončil David.

 

 

62626 849

Foto: Twitter, Instagram | Zdroj: wmagazine.com | Video: Instagram