Už tomu budú tri roky, čo Zayn Malik šokujúco odišiel zo skupiny One Direction. Množstvo fanúšikov stále dúfa, že sa kapela obnoví, no tmavovlasý spevák si je istý, že nič také sa ani náhodou nestane. Vzťahy s chalanmi sú oveľa komplikovanejšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 

Pre decembrové vydanie magazínu Vogue vysvetlil, ako to medzi chalanmi vo One Direction skutočne bolo. Počas ich najväčšej slávy fungovali takmer v kuse na plné obrátky, turné, množstvo koncertov, vystúpení v shows a rozhovoroch im nedávali priestor na žiadny oddych.

„Myslím, že takýto progres by každého – špeciálne, keď máte 17 či 18 rokov – určitým spôsobom ovplyvnil. Ľudia to zvládajú rôzne, hlavne, keď spojíte päť rôznych osobností. Tie vzťahy sa rozpadli,“ hovorí Zayn.

So svojimi bývalými kolegami a kamarátmi podľa vlastných slov od odchodu z kapely nehovoril. „Tak to proste je. Udialo sa toho veľa a boli povedané rôzne veci po tom, čo som odišiel. Veci, ktoré by som nikdy nečakal,“ naznačil nie veľmi ľahký priebeh jeho odchodu z kapely.

Žiadny Zaynov návrat a znovuobnovenie pôvodnej zostavy sa tak teda asi nekoná. „Takto to proste je. Ľudia sa posúvajú ďalej, ľudia sa rozchádzajú a osobnostne rastú,“ uzavrel.

Foto/Video: YouTube | Zdroj: vogue.comZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)