Zronený Zayn Malik vôbec nečakal rozchod, stále Gigi miluje a nevie si svoj život bez nej predstaviť. Ich romanci je už koniec, no spevák sa bez boja evidentne nevzdá. Jeho slová na adresu šarmantnej modelky ťa dojmú k slzám.

Bývalý člen obľúbenej skupiny 1D si takto svoju budúcnosť vôbec nepredstavoval. Stále dúfal, že spolu s Gigi zostarnú, usadia sa a budú mať rodinu. Podľa blízkeho zdroja speváka plánoval veľkolepú svadbu a chcel mať kopu detí.

Dokonca už počas trvania vzťahu ju niekoľkokrát žiadal o ruku a celým svojím srdcom dúfal, že bude jej odpoveď kladná, no nestalo sa. Napriek nekonečnej láske ho krásna Gigi odmietla a ako argument predložila to, že je ešte mladá, že má celý život pred sebou, a že nie je pripravená na svadbu a deti.

Aj napriek ťažkej rane to spevák akceptoval a snažil sa aj naďalej presvedčiť svoju lásku o tom, že k sebe patria a ich osudom je byť spolu. Zayn je rodinne založený muž, srdce má naplnené dobrotou a láskou.

Momentálne interprét skladby “Dusk Till Down” prežíva jedno z najťažších období života, ktoré mu však môže z jednej stránky pomôcť stať sa lepším umelcom. Každému je jasné, že práve ťažké obdobia vytvárajú tie najlepšie piesne. Zdroj dodal, že sa mužný brunet sa nevzdáva a bude o lásku Gigi bojovať. Hľadá rôzne spôsoby, vďaka ktorým by ju získal späť. Ak to tak má byť, určite si k sebe nájdu cestu a my im jednoznačne držíme palce.

Foto: Instagram, YouTube, wallpapercave.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.