Instagram je plný zaujímavých ľudí a je škoda, ak sa o nich nehovorí. Síce je pravda, že tí, ktorí majú neskutočné množstvo followerov pozná už takmer každý, za zmienku rozhodne stoja aj ostatní. V tejto rubrike ti stále predstavíme niekoho, kto je niečím zaujímavý a stojí za tvoj čas. Dnes sa môžeš tešiť na fešného Daniela, ktorý ťa pustí do svojho malého sveta.

Daniel je úplne obyčajný chalan z východného Slovenska, ktorý má rád aktívny životný štýl, nepohrdne ani posilkou a medzi jeho najväčšie záľuby patrí fotografovanie. Avšak nie také, ako si hneď predstavíš – žiadne stužkové ani svadby, či fotky upršanej krajiny a dievčaťa medzi slnečnicami. Aj keď ako sám tvrdí, aj tým si prešiel. 🙂

daniel

Miluje slobodu fotenia, cvaká všetko čo ho zaujme. ,,Inšpiráciu čerpám v podstate všade kam sa otočím, v čom cítim nejaké emócie.” hovorí. V poslednej dobe sa začal viac venovať minimalistickej fotografii. ,,Nie som fotograf, je to môj pohľad na svet, môj malý svet.”

fotoNa Instagrame funguje niečo vyše roka. ,,Pre mňa ako užívateľa je super postovať fotky, ktoré vyjadrujú môj určitý štýl a možno aj emóciu. Follownúť si ma môžu ľudia, ktorých to zaujíma a nejakým spôsobom sa im to páči.”

Samozrejme, sme sa ho museli spýtať aj na baby. 🙂 Najväčšiu šancu má u neho dievča, ktoré vie čo chce, veľa o tom nerozpráva, ale cíti a robí to tak. A čo mu napadne ako prvé pri slovnom spojení romantický večer? ,,Moja “umelecká” duša má rôzne predstavy, ale vybaví sa mi pohodový večer, pri ktorom sa netreba veľa rozprávať, nezáleží na tom kde sme, avšak držíme sa za ruku a vychutnávame si prítomnosť jeden druhého. Proste taká bublina, v ktorej nie je nič, iba ja a ona.”

daniel-2

Jeho ďalšou slabosťou je aj obliekanie. Momentálne si ulietava na street fashion, potrhaných rifliach, longline bundách a tričkách. Nevieme ako ty, ale my sme do neho až po ušíííí 🙂 Celý jeho profil si môžeš pozrieť TU.

5 1 2 3 4Foto: InstagramZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)