Postavu spievajúceho školáka s modrými očami máme stále pred sebou. Zac Efron si vtedy získal nejedno dievčenské srdce, ktoré si pekne držal v hrsti, kým sa menil na kus svalnatého chlapa. Vždy mal ale jednu slabosť a tou boli jeho krásne kolegyne!

 

Lásky

Prvou z nich bola Vanessa Hudgens. Párik sa spoznal na natáčaní známeho muzikálu a tiahli to spolu slušných 5 rokov. Bohužiaľ, vzťah stroskotal podobne ako nasledujúce s Lilly Collins, Michelle Rodriguez či modelkou Sami Miró. Nepoučiteľný herec ale zase lovil vo vodách šoubiznisu a tentoraz na natáčaní novodobej podoby Baywatchu.

Tam sa spoznal s Alexandrou Daddario, očarujúcou predstaviteľkou Summer Quin. Veľa zdrojov z ich okolia tvrdí, že medzi hviezdami to iskrilo nielen na pľaci, ale i mimo neho. Napriek tomu, že čiernovláska poprela, aby medzi nimi bolo čosi viac, neúnavní fanúšikovia mapujú každý ich krok. Nemusia vynaložiť ani veľkú námahu, pretože samotný Zac si nenechá ujsť príležitosť, aby svoju príťažlivú partnerku nespomenul na Instagrame.

Okrem toho, že jej na narodeniny blahoželal spoločnou prítulnou fotografiou s vtipným popisom, nedávno komentoval aj jej fotku v šatách. Nešetril komplimentmi a je jasné ako facka, že Zac už k slobodným mládencom nepatrí, je totiž zadaný!

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddariozac efron alexandra daddariozac efron alexandra daddario

Zdroj: elle.com, people.com, ranker.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.