Praví fanúšikovia Justina Biebera pamätajú jeho vzostup k sláve, akoby to bolo včera. Z doposiaľ neznámeho chutného chlapčeka, ktorý na YouTube zavesil video ako spieva pieseň Chrisa Browna – With You, sa stala globálna megahviezda. Ešte viac pútavé je, že za ním až doteraz stojí, takisto dovtedy neznámy manažér a objaviteľ, Scooter Braun. 

 

Nikto im neveril

Za tie roky sa medzi dvoma ľuďmi, ktorí spolu dosiahli doslova nemožné stali nielen blízki kolegovia, ale aj priatelia. Scooter v nedávnom rozhovore prezradil verejnosti detaily ich vzťahu, ale aj útržky ťažkého obdobia plného škandálov či prehreškov, na ktoré nerád spomína ako on, tak aj samotný Justin. Nasledujúce slová majú byť  skutočným dôkazom toho, že pozlátko Hollywoodu skrýva len krehké ľudské duše, akými sme v podstate všetci.

Scooter Braun a Justin Bieber

Minulosť

V interview pre Complex hovorí o búrlivom čase vtedy 18-ročného speváka: „Myslím, že tento príbeh patrí jemu a on by to mal povedať, ak raz bude pripravený. Čo je dosť vtipné je, že jeho pohľad na vec a pohľad všetkých zainteresovaných bude veľmi odlišný, pretože veľa z toho obdobia si vlastne vôbec nepamätá.“

manazer Justina Biebera

Strach

Ďalej zašiel do trocha hlbšieho súkromia, ktoré sa týka vzťahu s Justinom: „Pre mňa, jediný bod keď som sa skutočne pýtal, či je toto koniec, nebol úpadok jeho kariéry ale to, kedy som sa bál, že ho stratím. Chápete? Myslel som, že on zomrie. To bola najstrašidelnejšia myšlienka, pretože bol dospelý a nemohol som ho nútiť byť stále pod mojim dohľadom. Boli chvíle, keď som nevedel, či ráno keď vstanem, bude ešte medzi nami a štvalo ma to,“ dokončil úprimný prejav.

Justin Bieber a Scooter Braun

Zdroj: seventeen.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.