Nela v roku 2012 vyhrala reality show Hotel Paradise a od tej doby ju pozná celé Slovensko aj Česko. Momentálne ju skôr vnímaš vďaka Instagramu, kde má viac než 200 000 sledovateľov, pravidelne postuje fotky svojej dokonalej postavičky a udáva módne trendy, ku ktorým vzhliada veľa báb. Počas svojej dovolenky na Bali prekvapila mega zmenou – stala sa z nej „ružovovláska“!

 

Takto sa to robí

Češka si exotickú dovolenku užíva spolu s priateľom Martinom. Doteraz si ju ináč ako blondínku určite nevidela, pretože je svojej farbe totálne verná. Z času na čas potrebuje ale každá z nás po nejakú, hoci len krátkodobú zmenu. Presne túto cestu zvolila Nela, ktorá ti predvedie dokonale extravagantné ružové vlasy.

nela slovakova ruzove vlasy

Vysnívaný ružový imidž získala vďaka maske na vlasy od firmy, s ktorou spolupracuje. Na Instagrame opísala svoj príbeh takto: „Loni jsem straaašně chtěla ružový vlasy, ale nějak jsem se neodhodlala. Představa, že já, zareknutá blonďatá konzerva, budu mít na hlavě ružovou, která by se mi třeba nelíbila, pro mně byla odstrašujíci…“ Problém ale vyriešila maska ružovej farby, ktorú si vybrala. Ak by sa ti nepáčila, po troch umytiach je preč a mama o tom ani nemusí vedieť. 😀

nela slovakova ruzove vlasy

nela slovakova dovolenka na bali

nela slovakova dovolenka na bali

nela slovakova na bali

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.