V živote našej najznámejšej YouTuberky Momy sa dejú veľké veci. Ak ju poctivo sleduješ určite ti neušlo, že sa jej tento rok podarilo posunúť svoju kariéru do ďalšej úrovne – podarilo sa získať miesto moderátorky televíznej stanice Fashion TV. 

Uplynulý víkend si po prvýkrát vyskúšala moderátorský chlebíček, priamo na ostrosledovanom charitatívnom gala Fashion Sparkling Charity Night, ktorý organizovala riaditeľka Fashion TV, Gabriela Drobová.

Každoročne sa na akcii zúčastňujú len popredné hviezdy slovenského šoubiznisu, preto si vieš predstaviť, že moderátorsky debut YouTuberky sa nezaobišiel bez poriadnej dávky stresu. Aby toho nebolo málo, Moma sa predstavila aj v ďalšej pozícii, v ktorej ju fanúšikovia ešte nemali šancu vidieť – a to v úlohe modelky.

Jedno je však isté, Moma sa medzi najkrajšími ženami šoubiznisu, ktorými sa to na akcii, len tak hemžilo, nestratila. Mnohých prekvapil jej romantický styling, keďže fanúšikovia sú zvyknutí na “úplne inú” Momu. Na galavečeri sa objavila v prekrásnych šatách od Jany Pištejovej, v ktorých pôsobila priam ako princezná. Na záver nám nezostáva nič iné, ako Mome popriať, aby sa jej v tejto sfére darilo minimálne tak, ako v tej YouTubovej.:)

 

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.