Aký nádherný pocit je zamilovať sa. A ešte krajšie je, byť milovaná. Je pravda, že ak toto niekedy zažiješ, budeš vedieť, či je to tá pravá láska. Svoje o tom vie aj obľúbená fashion blogerka, ktorá si hovorí Sweet Lady Lollipop. 

Blogerka sa zo svojich citov vyjadrila na stránke, aj na Facebooku. Nádherné vyznanie, ktoré nechala svojmu chalanovi, rozcítilo snáď všetky baby. ♥

,,Tie najlepšie veci v mojom živote si ma našli viac-menej samé. Keď som ich prestala silou mocou chcieť, keď som sa o ne prestala hlava nehlava snažiť, keď som na ne prestala myslieť. Jednoducho, prestala som im venovať pozornosť. Už sú to takmer štyri roky. Mala som vtedy sladkých osemnásť, za sebou jednu detskú lásku, niekoľko tých platonických a tiež pár tínedžerských sklamaní. Nič veľké, ale chápete, v tom čase to však boli tie najväčšie krivdy, ktoré ma medzi číslami z matiky a pojmami z nemčiny mohli zastihnúť. Posledný ročník na strednej, veľké plány a hlava v oblakoch. Nemala som ilúzie, ale istým spôsobom som si žila svoj dokonalý svet. Plánovala som, ako sa budem celý rok sústrediť na školu, ako pôjdem pekne na vysokú a tam si nájdem lásku môjho života. Človek mieni, Pán Boh mení. Bola polovica septembra, kedy sa mi kolená podlomili po prvýkrát…

Celý vesmír v malom

Láska prišla o rok skôr, než som chcela či plánovala. Najskôr to bola taká tá klasická ružová bublina, zamilované správy a stretnutia po škole či po tanečných tréningoch. Trochu gýču, sladkých slov a letmých bozkov. V tom čase som ešte netušila, ako to celé naberie na vážnosti. Z mám ťa rád sa stalo ľúbim ťa a napokon sme skončili pri milujem. Keby som už vtedy vedela, že sa dá milovať tak veľmi, asi by som sa aj trochu zľakla. Našťastie, nevedela som to a tak sa dnes môj vesmír v malom volá Peter. V čase nášho prvého stretnutia chlapec so strapatými vlasmi a vlnou ako Johnny Bravo, s iskrou v oku, neohrozený, sebavedomý a jemne nevychovaný. Dnes muž, na ktorého sa môžem spoľahnúť, o ktorého sa môžem oprieť a od ktorého sa každý deň učím. Keď stretnete človeka, s ktorým je to na celý život, viete to. Nie po prvom dni, nie po prvom týždni a dokonca ani po mesiaci. Prichádza to akosi prirodzene, rovnako ako skutočnosť, že vaša ľavá ruka sadne do jeho pravej a nie naopak.

Celé vyznanie nájdeš >>tu>>.

Foto: FacebookZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)