Nie nadarmo sa hovorí, že šoubiznis nie je pre každého a svoje vie o tom i lovec talentov Louish Walsh. Tohto pána poznáme najmä ako porotcu zo speváckej šou X-Factor – British a objavil sa i v televíznej šou Popstar, či Írsko má talent, avšak neodmysliteľnou súčasťou jeho existencie je i objav najúspešnejšej chlapčenskej skupiny One Direction, ktorá sa objavila práve v X-Factore.

Najviac krutého Louisha upútal práve sladký Harry Styles. A dôvod je celkom absurdný – dokonale symetrická tvár. Manažér pre talenty Louish Walsh sa vyjadril pre magazín Glamour dosť ostrými slovami: “Škaredí ľudia to majú vo svete šoubiznisu ťažké, pretože nemajú prirodzený talent a charizmu.” Spomínal i na prvé stretnutie s neodolateľným Harrym, údajne už vtedy vedel, že ho bude svet milovať. A veru mal pravdu.

Preto začal vyhľadávať budúce hviezdičky len so symetrickou tvárou. Britskí kritici sa vyjadrili k týmto dosť odcudzujúcim slovám len jednou vetou: “Manažér pre budúce hviezdy nevie o čom rozpráva, na základe svojich doterajších skúseností nepotvrdzuje pravdivosť týchto slov!“

sladký Harry a jeho symetriaOdpoveď vyberavého manažéra Louisha Walsha na túto kritiku bola dosť vtipná. Odkazuje, že pokiaľ nemáš symetrickú tvár, pán doktor Julian de Silva pôsobiaci v Londýne, ti s týmto problémom pomôže.

Louisov názor sa stal tak populárny, že samotný magazín Glamour sa pustil do pátrania, ako to vlastne so symetriou tváre je. Toto dlhé sledovanie dokázalo, že je v podstate pravda. Ako je to možné? Odpoveď je jednoduchá, magazín “pozbieral“ fotky tváričiek najznámejších hviezd. Detailne “rozpitval” vzdialenosti každej časti a práve tento rozbor potvrdil, že najväčšie celebrity skutočne majú dokonale symetrickú tvár.

Kritici reagovali na tento pokus veľmi negatívne, a tak chceli na potvrdenie rozbor fotiek obyčajných ľudí, ktorí v sebe ukrývali talent. Výsledok bol prekvapujúci. Áno, slová staršieho pána sa potvrdili.

Zdroj: elleuk.com | Foto: Twitter | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Nipponese
Som mladá a kreatívna baba, ktorá musí stále niečo tvoriť. Vo voľnom čase veľmi rada hrám na klavíri, táto aktivita mi zároveň pomáha dostať novú múzu pre nové články. Som veľkým fanúšikom yogy a tancovania. Mojím mottom je krásny výrok z úspešnej ságy Harry Potter: „Šťastie možno nájsť aj v tých najtemnejších časoch, keď vieme prikázať svetlu svieť."