Mnohí fanúšikovia už niekoľko nocí poriadne nespali. Dôvod? Znovuobnovenie vzťahu Justina Biebera a Seleny Gomez. Aj keď v to nikto nedúfal, opak je pravdou. Dvojica sa znova stretáva, trávi spolu čas, zabáva sa a podľa nás je len otázkou času, kedy sa spolu objavia na verejnosti aj oficiálne. 

Nič však nevzniklo len tak. Ak tento párik sleduješ poctivo, veľmi dobre vieš, že ešte v lete si dvojica veľmi nepríjemne skočila do vlasov. Prostredníctvom Instagramu si vykričali veľmi nepekné veci.

Pár týždňov na to sa Justin rozišiel so svojou vtedajšou babou Sofiou Richie a prestal randiť úplne. Keď sa Selena ocitla na liečení, zrušila turné a odišla z očí fanúšikov, Justin sa s ňou skúšal spojiť. “Pomáhal jej aj finančne a chcel zaplatiť celú jej hospitalizáciu,” hovorí Justinov priateľ Alfredo.

Stále sa však nevídali. Až keď zrušil turné aj Justin, párkrát sa stretli v kostole. Ich puto vraj bolo také silné, že si ihneď začali písať, ospravedlnili sa jeden druhému a boli si vzájomnou oporou. Je pravda, že Selenina rodina ju od vzťahu so spevákom znova odhovára, on však chce dokázať nielen jej, ale všetkým ostatným, že sa zmenil a že si ju opäť zaslúži.

A vraj to už pomaly dokazuje. “On jediný stál pri Selene počas transplantácie obličky. Nikoho pri sebe nechcela viac ako jeho. Vždy sa na Justina pýtala a čakala, kedy za ňou konečne príde,” hovorí tajný zdroj zo speváčkinho okolia. My veríme, že tento príbeh lásky bude mať šťastný koniec ♥

Foto: Tumblr | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)