INZERCIA | Vianoce a príprava na ne Vás môže stáť zlomok toho, čo vlani! Múka, vanilkový cukor, maslo, vajcia, nielen tieto ingrediencie k pečeniu vianočného pečiva možno kúpiť o desiatky percent lacnejšie! Rovnako tak, až o 80% je nižšia cena alkoholu, limonád, čokolád a pod. Pýtate sa kde? U predajcov vo Vašom okolí! Aj oni ponúkajú časť svojho sortimentu v akčných letákových ponukách za výrazne nižšiu cenu.

Prehľad týchto akcií pre Vás sleduje portál Zlacnene.sk, kde práve teraz nájdete tisíce zľavnených produktov. Nejde pritom len o tovary každodennej spotreby, ale napríklad aj o nábytok, autokozmetiku, bytové doplnky, hobby náradia a podobne.

Priemerná slovenská domácnosť môže vďaka nákupom v akčných ponukách ušetriť mesačne tisíce eur! Aby pre Vás sledovanie týchto ponúk bolo maximálne pohodlné, Zlacnene.sk ich pre Vás pripravujú nielen v podobe náhľadov na elektronické letáky, ale aj v podobe výpisu tovarov triedeného do tematických kategórií, napr.

Príklad výpisu tovaru, ktorý v akcii ponúka viac predajcov

So Zlacnene.sk viete, či je ponuka naozaj výhodná

Na pár kliknutí teda viete, pre ktorí tovar ísť do Kauflandu, čo sa oplatí nakúpiť v Tescu a podobne. Zároveň, Zlacnene.sk pre Vás sledujú vývoj ceny konkrétnych produktov a porovnávajú ponuky sledovaných obchodníkov. Vďaka tomu ľahko zistíte, či je konkrétna ponuka skutočne výhodná.

Vďaka Zlacnene.sk, stovky tisíc ľudí po celej Slovenskej republike využívajú akčné letákové ponúky bez toho, aby museli tráviť dlhé desiatky minút listovaním papierovými letákmi, ktoré predajcovia nechávajú doručovať do poštových schránok. Pridajte sa k nim, už Váš zajtrajší nákup môže byť lacnejší o stovky eur!