Meghan sa do kráľovského paláca dostala ako taká Popoluška z ľudu. Aj keď mala rozbehnutú úspešnú hereckú kariéru, neváhala sa všetkého vzdať a vziať si s milovaným manželom aj kopec starostí a povinností. 

Rodinná veštica, ktorá sa stretávala najmä s princeznou Dianou, však má na celé ich čerstvé manželstvo úplne iný pohľad. Simone Simons doteraz tvrdí, že komunikuje s duchom zosnulej Diany, tá jej vraj zo záhrobia zvestovala nepeknú správu.

Manželstvo princa Harryho a sympatickej Meghan bude trvať len tri roky. Potom ju opustí a o deti sa postará. Podľa 58-ročnej veštice je už Vojvodkyňa zo Sussexu v radostnom očakávaní, no verejnosti ešte odmietajú prezradiť detaily.

Dávam tomu 2,5 až 3 roky

,,Dávam ich manželstvu dva a pol až tri roky. Nechcem ho vidieť silno zraneného a Harry nebude tušiť, čo ho zasiahlo, až na to dôjde. Je teraz po uši zamilovaný. Harry je ale stelesnením Diany, je vo vnútri tiež veľmi citlivý,” hovorí pre denník The Star.

Jej predpoveď pokračuje: ,,Myslím, že je už tehotná. Má niečo také v tvári,”. A čo bude pravým dôvodom rozvodu? ,,Ani ľudia z dysfunkčných rodín nie sú tak rozpoltení ako ona. Pozrite sa na jej posledné dva vzťahy. Netrvali dlhšie ako dva roky. Tento sa zrejme príliš líšiť nebude,” tvrdí Simone.

Uvidíme, avšak nechceli by sme, aby sa tieto jej slová naplnili 🙁

Foto/Video: YouTube | Zdroj: dailymail.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)