Prvá časť Coachelly 2018 priniesla Beyoncé neutíchajúce množstvo chvály. Zúčastneným ponúkla perfektnú šou, kde si okrem iného zavolala aj svoju bývalú skupinu Destiny´s Child. Tento víkend sa však jej vystúpenie hneď z viacerých dôvodov fanúšikom nepáčilo.

Prvý problém nastal hneď na začiatku, keď prišli na to, že Queen Bey sa rozhodla zopakovať presne tú istú šou ako pred týždňom. Šou, ktorá obletela všetky sociálne siete a bolo nemožné nevidieť z nej aspoň kúsok. Fanúšikovia po skončení jej vystúpenia len ťažko maskovali sklamanie a nahnevanie. Jedinú zmenu, ktorú tento víkend priniesol, boli odlišné kostýmy vystupujúcich.

Tridsaťšesťročná interpretka spravila škrt cez rozpočet aj všetkým svojim obdivovateľom, ktorí mali v pláne pozerať jej vystúpenie z pohodlia domova. Beyoncé totižto urobila rozhodnutie, že sa žiadny online prenos konať nebude.

No a čerešničkou na záver sa stala úsmevná situácia so Solange Knowles. Americká diva chcela svoju mladšiu sestru zdvihnúť, ale stratila rovnováhu a obe sa tak roztomilo zrútili k zemi. Veľkú vedu z toho však nerobili, ešte sa na zábavnej vsuvke aj posmiali. Video nájdeš TU.

Beyoncé a Solange

Destiny´s Child 2018

Beyoncé Coachella 2018

Zdroj/Video: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.