Pamätáš na zoskupenie Pink, Christina Aguilera, Lil´Kim a Mya? Áno, presne! Ide o pieseň  z hanbatého prostredia s názvom Lade Marmalade. Práve v tom čase sa mladé začínajúce hviezdičky, nevedeli vystáť. Pink o svojom vzťahu ku Christine porozprávala Andymu Cohenovi v šou “Sleduj, čo sa deje naživo.” 

“Boli sme super mladé a super nové v celej tej veci, myslím, že ja som Alfa a aj ona je Alfa. Som zvyknutá riešiť hádky fyzicky a ona slovne. Sme len rozdielne, veľmi rozdielne. A boli sme veľmi mladé,” hovorí Pink.

“Musíte sa naučiť – ženy sa musia naučiť, ako podporovať jedna druhú. To sa nenaučíte na ihrisku,” pokračovala. Keď sa jej Andy opýtal, či medzi nimi došlo aj k fyzickej potyčke, Pink sa zasmiala: “Vlastne, v klube po mne vybehla. Smiešne! Myslela som si: Čo sa práve deje? Čo sa deje?”

Napriek tomu, že v mladosti spolu nevychádzali najlepšie, teraz sú v pohode. “Je veľmi zlatá. Udobrili sme sa v “Hlase”. Stali sme sa matkami, vyspeli sme. Objali sme sa. Je to také jednoduché. Mám z toho dobrý pocit,” zakončila.

Zdroj: people.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Barush Ka
Snažím sa hľadieť na svet pozitívne a s úsmevom na perách. Milujem kávu, víno, anglický jazyk a americký život. Neskutočne ma iritujú leniví ľudia; ľudia, čo sa sťažujú a ľutujú sa. Rada motivujem a obdivujem ľudí, čo motivujú mňa. Život je všelijaký, len ho treba pochopiť a naučiť sa ho žiť!