V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť skutočnú kamarátku. Faloš vládne svetu a ťažko sa rozlišuje, či je priateľstvo skutočné alebo predstierané! Týchto 10 znakov ti to jednoducho odhalí! 

 

Vôbec nič ti nedopraje

Ak si si našla nového chalana, alebo sa ti niečo podarilo, len kritizuje. Na všetkom nájde chybu, hlavne že ona je slečna dokonalá. Každé tvoje rozhodnutie zamietne, bez toho, aby nad tým čo i len chvíľu porozmýšľala.

Zviedla chlapca, o ktorom vedela, že sa ti páči

Zdôverila si sa jej, že sa ti veľmi páči jeden chalan zo školy, a že by si od nej potrebovala radu, ako sa s ním máš zblížiť, no hneď na ďalší deň ju vidíš, ako sa okolo neho motá.

Stále rozpráva len o sebe

Vždy sa musí všetko točiť iba okolo nej. Nech už sa rozprávate o hocičom, každá debata končí pri nej. Vôbec ju nezaujíma ako sa máš, čo robíš, táto sa ozve len vtedy, keď niečo potrebuje.

Sleduj nás aj na Instagrame ♥ Daj nám follow >>TU<<

Rada sa po tebe “opičí”

Rada nosíš topánky na vysokých podpätkoch. Povie ti, na čo si to obúvaš do školy, keď ju máš hneď za rohom domu. Pár dní na to uvidíš, ako si trasie do školy na podpätkoch. Úbohé!

Chalan je pre ňu prednejší ako ty

Ak si nájde nového frajera, vedz, že teba totálne odpíše. Nebude s tebou tráviť čas a nebude sa o teba vôbec starať. Toto je typický znak falošnej kamošky.

Nespomenie si na tvoje narodeniny či meniny

Ste kamarátkami už dlhé roky a aj tak zabúda alebo predstiera, že o tvojom sviatku nemala ani potuchy. Povedzme si to na rovinu – na Facebooku sa vždy zobrazí upozornenie, kto má narodeniny a je dosť jasné, že to určite videla, lebo si každý deň prezerá svoj FB.

Strápňuje ťa

Ver, že si to náramne užíva, je rada stredobodom pozornosti a kvôli tomu aby ním bola, je schopná urobiť čokoľvek. Vôbec jej nerobí problém strápniť ťa pred partiou aj keď vie, že stojíš hneď za ňou.

Je falošná

Pozorne si všímaj s kým sa baví. Ak pred tebou ohovárala ľudí, s ktorými ju vidíš sa baviť, buď si istá, že teba ohovára rovnako.

Ona musí byť najkrajšia

Určite to poznáš: skupinová fotka z párty, na ktorej vyzeráš hrozne, a ktorú by si nikdy nezverejnila na sociálnej sieti sa tam zrazu objaví. A pozri kto ju pridal – tvoja bezohľadná kamoška, ktorá vyzerá na fotke perfektne.

Neobetuje sa

Poznáš to: ty by si pre ňu spravila hocičo, ak by ti zavolala v noci, že sa potrebuje porozprávať, nepoložila by si jej mobil, ale bola by si tam pre ňu. Ak to potrebuješ ty, ona tu pre teba nie je. Takú kamarátku veru nepotrebuješ, pošli ju kade ľahšie!

Sleduj nás aj na Instagrame ♥ Daj nám follow >>TU<<

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.