Meghan sa v kráľovskej rodine ocitla bez akejkoľvek zdĺhavej prípravy a je pravdou, že to ako členka amerického sveta šoubiznisu mala mimoriadne ťažké. Kráska je známa tým, že sa jej už pár pravidiel porušiť podarilo, no fanúšikovia ju za to milujú ešte viac. 

Množstvo z nich sa ale pýta, PREČO ešte nie je tehotná? Na čo s Harrym čakajú? Nechcú mať deti? Nuž, vieš si vôbec predstaviť, čo všetko musí kráľovská matka a členka monarchie dodržiavať?

ŽIADNE informácie

V kráľovskej rodine nesmie byť ani zmienka o pohlaví dieťaťka, až v deň narodenia sa každý dozvie, či je nový prírastok chlapček alebo dievčatko. Oznamuje to zväčša kráľovská mediálna kancelária.

Meghan nesmie prijímať žiadne dary, pohľadnice ani gratulácie a po treťom mesiaci nesmie šoférovať, celkovo by mala obmedziť jazdu autom.

ŽIADNA zlá nálada

Reprezentant kráľovskej rodiny by mal byť vždy v dobrej nálade. Musí byť milý a neustále sa na ostatných usmievať. Platí to aj pre budúce mamičky. Tehotenské nálady tu nemajú svoje miesto.

Meghan nesmie konzumovať jedlo na verejnosti ani nakupovať detské vecičky v obchodných domoch. Nuž, ešte sa jej čuduješ, že si to tehotenstvo asi radšej rozmyslí? 🙁

Video: YouTube | Zdroj: dailymail.co.ukZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)