Jeden z členov bývalej chlapčenskej skupiny One Direction je momentálne na svojom turné a práve nedávne vystúpenie v Mníchove, troška neuhral. Aj sám  kučeravý Harry Styles na svoj Instagram zavesil vcelku emotívnu fotku z koncertu, no zábava začala až vtedy, keď internet uvidel video jednej z fanúšičiek, ktorá na koncerte tiež bola.

V prvom rade sa venujme outfitu, ktorý si náš fešák zvolil. Zvykli sme si, že Harrymu pristane takmer všetko, ale fialovým oblečením opäť posunul hranice extravagancie na ďalší level, a čo je podstatnejšie, nelichotivý oblek ho strihovo poriadne sklamal. Práve ten bol dôvodom, prečo jeho intímna oblasť na videu fanúšičky vyzerá naozaj „vzrušene“ 😂.  Chudák Harry!

Niekoľko ďalších návštevníkov koncertu sa podelilo o ich fotografie a našťastie medzi nimi bol aj záber, ktorý zachytáva presne rovnaký moment ako na videu, ibaže z iného, vďakabohu, šťastnejšieho uhla. Vyriešenie záhady je jednoduché – optická ilúzia, za ktorú môžu nešťastné záhyby fialových nohavíc 😂. Aspoň sme sa pobavili!

Nešťastné video:

Iný uhol pohľadu:

harry styles trapas

harry styles mnichov koncert

harry styles trapas mnichov

mnichov harry styles

Zdroj: seventeen.com | Foto: Instagram | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.