Bývalý člen boybandu Backstreet Boys, speváčku vraj znásilnil a pripravil o panenstvo. Ona sa však ku všetkému priznala až dnes, po takmer pätnástich rokoch od ich stretnutia.

33-ročná speváčka menom Melissa Schuman tvrdí, že sa na ňu v roku 2002 vrhol vo svojom vlastnom dome. Nereagoval na jej námietky ani vyhrážky, šlo mu iba o jedno.

Melissa, ktorá bola v tom čase členkou dievčenskej skupiny Dream, sa so svojou traumou nikomu nezverila, nakoľko mala obavy z toho, že ju každý okamžite odsúdi, že to robila iba kvôli túžbe po sláve a peniazoch. So spevákom má na konte dokonca aj vlastný duet.

To, že sa to neskončí dobre, vedela akonáhle ju začal bozkávať a rozopínať jej nohavice. Na jej prosby, aby šlo len o bozkávanie, absolútne nereagoval, začal ju násilne vyzliekať a ona nemala na výber.

Nick Carter bol totiž oveľa zdatnejší a silnejší ako vystrašená Melissa, nevedela čo má robiť. V tom záchvate paniky ju nevedel napadnúť ani len jeden spôsob, vďaka ktorému by sa jej podarilo uniknúť preč a tak usúdila, že si môže pomôcť jedine tým, že to čo najrýchlejšie skončí.

Na to, ako ju znásilňuje a nevie si nijako pomôcť, už nikdy nezabudne.

O čo je však celý prípad ešte horší, je fakt, že Melissa bola pannou, ktorou plánovala zostať až do svojho manželstva. Tomu, čo sa práve dialo, nemohla uveriť.

A ako na celú aférku zareagoval samotný Nick? Vraj ho jej obvinenie totálne dostalo, je z toho šokovaný a smutný zároveň – vždy sa k nej správal úctivo a bol jej veľkou podporou, či už v súkromnom alebo profesionálnom živote.

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.