Keď sa v roku 2009 konala prvá Česko Slovenská SuperStar, jednou z najvýraznejších osobností v nej bol slovenský spevák Miro Šmajda, ktorý nakoniec obsadil druhé miesto. Z jeho dokonalého úsmevu a dlhých vlasov šaleli davy fanyniek, avšak dnes je z neho iný muž! 

27-ročný Košičan sa v roku 2009 preslávil najmä vďaka svojim natupírovaným vlasom, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani tvoja triedna zo základky. Ani to však nemenilo nič na veci, že Miro vie skutočne spievať a svoje kvality, vrátane večne odhaleného tela, ukazoval v každom ďalšom kole Česko Slovenskej SuperStar. Dnes spevák vystupuje najmä v Čechách, avšak na svoj Instagram pravidelne pridáva rôzne fotky zo svojho súkromného života. Ak si si dodnes myslela, že na Slovensku nemáme žiadneho pekelne hriešneho umelca, mýlila si sa. Miro Šmajda sa v poslednom období zmenil z ,,metláka” na poriadneho ,,samca” a svojim výzorom by mohol pokojne konkurovať aj zahraničným hviezdam. Dokonalý úsmev, vymakané telo, skvelé vlasy a šteniatko! Čo viac si môžeme želať? Ak povieš, že nie je dokonalý, neuveríme ti! 🙂

PS: Ani chalani z jeho kapely nie sú na zahodenie, čo myslíš? 🙂

Miro zverejnil aj fotku so svojou ségrou!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram, Facebook 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Unicorn
Brilantne distingvovaná, z inertných sfér. Termicky vystresovaná.. Kauzálne symetrická, bázicky kubistická, senzitívne hyperaktivovaná. Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná.