Už tretí deň valcuje slovenské médiá internetový “konflikt” medzi Darou a Rytmusom. Aj keď sme si mysleli, že ich vzťah je nadobro ukončený, speváčka si 8. októbra neodpustila instagramový post, ktorý nenechal chladným snáď nikoho.

Pieseň, ktorú Rytmus nahral Dare ešte počas ich vzťahu, nevedno prečo, stiahol z YouTube a vymazal si aj všetky spoločné fotky. Nuž, asi sa drží pravidla, že je lepšie spáliť mosty. Dara ten pocit nemá, hnevá ju a je jej ľúto, že raper zabudol na pekné chvíle, ktoré spolu prežili.

Na Instagrame preto zverejnila odkaz, ktorým mu len chcela pripomenúť, že minulosť len tak nevymaže. Netrvalo dlho a Paťo odpovedal s prosbou, aby mu už speváčka dala pokoj. Na stranu sympatickej blondínky sa postavili viaceré slovenské celebrity, dokonca, k celej kauze sa vyjadril aj jej bývalý partner a otec ich dcéry Laury.

A čo na to Jasmina?

Nakoniec zostala už iba jedna osoba, ktorá sa doteraz stránila akéhokoľvek komentára. Nuž, nedalo jej to a aj keď nepriamo, ale povedala svoj názor a médiám aj všetkým naokolo posiela jasný odkaz.

“Nechaj ich, nech si píšu scenáre o tebe bez teba, na míle vzdialené pravde. Nechaj… Pretože podstatu, ktorú nosíš v sebe, časom každý aj tak uvidí…. bez zbytočných slov a vysvetľovania pochopia, uvidíš,” znie jej pôvodne anglický text, ktorý na zdieľala.

Na ktorú stranu sa prikláňaš ty?

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)