Do šoubiznisu vstúpila ako mladé nevinné dievčatko, ktoré pôsobilo dojmom krásnej bábiky, no v súčasnej dobe je z Belly Thorne poriadna divožienka. Nielenže radikálne zmenila svoj imidž a svoj Instagram zásobuje poburujúcimi snímkami, ale v poslednej dobe je aj dosť prelietavá. A jej najnovší objav rozhodne nepatrí k prvotriednym fešákom.

Táto 20-ročná televízna hviezdička sa striasla statusu roztomilej herečky a momentálne pôsobí, že sa z nej stáva “druhá Miley Cyrus”, ktorá mala tiež podobné búrlivé obdobie. Bella sa nebojí ukázať svoje telo celému svetu, o čom svedčia jej mnohé pikantné snímky, ktoré bez akýchkoľvek problémov zverejní na svojom Instagrame.

Vyzerá to tak, že spolu s jej imidžom sa výrazne zmenil aj jej osobný život. Najprv tvorila pár s fešákmi ako Gregg Sulkin a Tyler Posey. Neskôr sa jej meno spásalo s neverníkom Scottom Disickom, ktorý v súčasnej dobe randí s mladou Sofiou Richie. Táto mladá divožienka však nezostala len pri chlapoch a istú dobu sa objavovala aj po boku žien. Naposledy šokovala verejnosť, keď na sociálnej sieti zverejnila snímku s YouTuberkou Tanou Mongeau, na ktorej sa s ňou bozkáva.

Dievčatá si zrejme dali zbohom, pretože v súčasnej dobe Bella randí opäť s chlapom, ktorý však na prvý pohľad nepôsobí atraktívne. Jej novým objavom je potetovaný raper Mod Sun, vlastným menom Derek Smith, ktorý má 30 rokov. Dvojica si naposledy spoločne vyšla do jej obľúbenej reštiky a aj do kina. Hudobník dokonca na svojom Twitteri zverejnil ich spoločnú snímku.

Mod Sun

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.