Už to budú tri roky odkedy Taylor Swift vydala svoj posledný album s názvom 1989. Vrcholom jej odmlčania bolo, že si zmazala účty na sociálnych sieťach, čím úplne zmiatla, ale taktiež aj vystrašila všetkých fanúšikov. Teraz to vyzerá tak, že tento krok bol len veľmi dobre premyslený reklamný ťah na zviditeľnenie jej nového albumu Reputation.

Prvý post, ktorý po zmazaní svojich účtov speváčka uverejnila, bolo krátke video s hadom. Tí viac zasvetení vedia, že Taylor medzi svojimi kolegami nemá práve najlepšiu reputáciu a niektorí jej inak, ako had, ani nepovedia.

Nový album bude k dispozícii 10. novembra, no Taylor pripravila niečo, čo sa u speváčok jej formátu vidí len zriedkavo. Tak ako pri predošlom albume, aj teraz vybrala skupinu fanúšikov, ktorí mali možnosť stráviť večer v jej spoločnosti a taktiež mali možnosť si vypočuť celý album Reputation, pričom sa všetko udialo tajne. Okrem stretnutia s hviezdou si fans odniesli darčeky v podobe prívesku na kľúče v tvare hada a názvom mesta, v ktorom sa tajné stretnutie konalo. WAU :O

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.