Nejde o nič zložité. Odborníci zistili, že to, ako držíš svoj smartfón, o tebe dokáže prezradiť úplne všetko. Na základe štyroch najčastejších polôh prišli na to, aká si. Skúsiš to? Je to jednoduché 🙂 

 

Ako držíš svoj mobil?

1. Držím ho v jednej ruke

Dokážeš robiť viac vecí naraz, a to úplne bez stresu. Máš disciplínu, si troška narcis a máš sa rada, chceš byť stredobodom pozornosti.

2. Držím ho v oboch rukách a ovládam ho palcom

Si pekne tajnostkárska, strážiš si súkromie a nechceš, aby si o tebe ostatní mysleli niečo zlé. Tiež vyžaduješ pozornosť, ochranu a starostlivosť. Si verná a empatická.

3. Držím ho v oboch rukách a ovládam ho oboma palcami

Si veľmi zraniteľná a citlivá. Bojíš sa a časokrát cítiš aj úzkosť. Podceňuješ sa a si na seba príliš prísna. Ostatní ťa vnímajú ako pozitívneho človeka, no pravda je niekde úplne inde. Ak sa pre niečo zapáliš, dosiahneš všetko, čo si zaumieniš.

4. Držím ho v jednej ruke a ovládam ho ukazovákom

Si praktická a láskavá. Pre priateľov si schopná obetovať všetko, máš vysoký zmysel pre morálku a poctivosť. Nemáš rada veľké skupiny ľudí, uprednostňuješ menšie posedenia. Si vyrovnaná a pevná osobnosť.

Zdroj/Foto: trendweb.sk, YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)