Aj ty máš rada rôzne testy, no nechce sa ti vypĺňať políčka a príliš nad všetkým rozmýšľať? Máme tu niečo pre teba. Všetko trvá len pár sekúnd, stačí, ak sa zahľadíš na obrázok s piatimi druhmi pierok. Ktorý si vyberieš? Nerozmýšľaj dlho. 🙂

 

Vyber si jedno pierko, máš na to len 3 sekundy 🙂

1. Mier, pokoj a harmónia

Si veľmi vyrovnaná a pokojná. Ušľachtilá duša, miluješ pomáhať iným. Veľmi jednoducho nadviažeš komunikáciu aj priateľstvo. Vyhľadávaš ale niekoho, kto zdieľa rovnaké názory a hodnoty.

2. Si veľmi prispôsobivá

Okamžite sa aklimatizuješ, rýchlo sa učíš nové veci. Priateľom odovzdávaš len to najlepšie, no zároveň to isté očakávaš od nich. Rada si vychutnávaš pocit samoty, vtedy sa najlepšie ponoríš do svojich myšlienok a úvah.

3. Nezávislá duša

Najlepšie ťa definuje slovo “nezávislosť”. Miluješ riziko, napätie a pre splnenie svojich snov urobíš čokoľvek. Nezlomí ťa pád ani zlyhanie, práve to je pre teba tou najväčšou lekciou. Pozor na výber priateľov, môžu ťa využívať.

4. Silná osobnosť

Máš obrovskú fantáziu a dokážeš veci veľmi analyzovať. Vďaka tvojej silnej osobnosti si neprehliadnuteľný človek. Klamári pri tebe nemajú žiadnu šancu, no mala by si sa menej zaoberať vecami, ktoré nedokážeš ovplyvniť. Viac si užívaj.

5. Rodený umelec

Máš výbornú tvorivosť a kreativita u teba nepozná hranice. Najhoršie však je, že svojím schopnostiam nedôveruješ a často sa podceňuješ. Neboj sa zlyhania, máš výnimočný zmysel pre detaily. Ostatným dávaš zo seba len to najlepšie, no ak niekto nerobí to isté, odstrihneš ho.

Foto: YouTube, giphy.com | Zdroj: themindsjournal.comZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)