Toho chlapca akoby autonehody priam priťahovali. Z minulosti sa s ním tiahne neslávny incident s jeho rýchlou jazdou a zdemolovaným Ferrari, teraz si môže na účet pripísať ďalšiu kolíziu. Našťastie, vyzerá to tak, že spevák bol len v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

Zrážka sa stala vo West Hollywood, konkrétne na Sunset Boulevard o deviatej večer miestneho času. Biely Range Rover zozadu nabúral do Justinovho nablýskaného Mercedesu triedy G, pričom poškodené plechy na oboch autách zďaleka nevyzerali najlepšie.

Môžeš si však vydýchnuť, pretože obaja vyšli bez akýchkoľvek zranení a za krátky čas sa na miesto dostavila polícia. V prítomnosti mužov zákona si hollywoodska hviezda so šoférom bieleho auta zamenila informácie zrejme s dohodou, že škody si vyriešia sami, bez pomoci úradov.

justin bieber autonehoda

Justin bol v aute sám, čo je vzhľadom na predchádzajúce informácie o jeho novej slečne, možno aj prekvapujúce. Žeby sa po Seleninom návrate do LA jeho malý flirtík tak rýchlo skončil?

justin bieber autonehoda

justin bieber autonehoda

justin bieber autonehoda mercedes

justin bieber range rover autonehoda

justin bieber havaroval

justin bieber mercedes class g

Zdroj: hotnewhiphop.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.