Ak ste si niekedy predstavovali buldoga s obočím,  tak teraz sa ti predstavy splnili. Anglický buldog pôvodom z Nemecka, trefne pomenovaný Madame Eyebrows čo v preklade znamená Madam Obočie, má sivé škvrny nad jej očami, ktoré perfektne pripomínajú obočie. A ako sa ukázalo, buldog s obočím je trošku čudná kombinácia, vďaka ktorej tento buldog vyzerá extrémne nešťastný.

Keď sa pozrieš na Madame Eyebrows vyzerá, že vo svojom živote nemá ani trochu radosti. Ale jej majiteľka Janina tvrdí, že výzor je psíka je veľmi zavádzajúci. Madame je v skutočnosti veľmi šťastný a bláznivý pes. “V realite stačí, keď ju človek uvidí na pár minút hneď pochopí, že je veľmi šťastná,” povedala Janina. “Nevnímame jej smutnú tvar ale to aká je zábavná! A koľko lásky nám dáva. Miluje rozdávať pusinky a pritom točí radostne svojim chvostíkom. Škoda však, že nemôžeme vidieť jej šťastie aj na fotkách.” Tento psík je stelesnenie teba keď musíš niečo robiť alebo vstať o 6 ráno a za to ho úplne zbožňujeme!

Zdroj: boredpanda.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Linda
Som makeupová maniačka, od makeup tutoriálov ma nikto neodtrhne dlhé hodiny. Často skúšam rôzne kreácie aj na sebe a celkom sa mi darí. Okrem makeupu je môj Facebook a Instagram zahltený celebritami a novinkami z ich sveta a ešte fotkami jedla.