V dnešnej dobe je líčenie bežnou súčasťou života, a to najmä pre mladšie nežné pokolenie. Posledné roky pred zrkadlom trávia časť už aj staršie dámy, ktoré sa taktiež veľmi rady skrášľújú. Väčšina babičiek však na takéto veci už nemyslí, no niektoré z nich však kedykoľvek rady podstúpia “hodinku krásy”. 

Rúže, lesky na pery, tiene či linky na oči, špirály, make-up, púder a mnoho ďalších kozmetických prípravkov sa nachádza doma u každej jednej z nás. Nie je už nič výnimočné, keď mladé dievčatá vyjdú do ulíc namaľované. Dnešná doba je naozaj iná, moderná i veľmi pokroková a nie je nezvyčajné, keď so šminkami začínajú experimentovať už aj dievčatá z nižších ročníkov zo základných škôl. Roky ubiehajú a väčšina žien vo svojom živote postupne čoraz menej využíva tieto kozmetické pomôcky alebo vyradí len tie výrazné kúsky. A v starobe sa na tieto veci už pomenej myslí.

Holgie a Willow majú už cez 60 rokov a už na prvý pohľad je zjavné, že sú to babičky plné humoru, elánu a pozitívnej energie. Tieto dve dámy si sadli do kresla kozmetičky a nechali sa nalíčiť. Konečný výsledok je veľmi jemný, príjemný a obom vskutku veľmi svedčí. Ich reakcia na svoju “novú” tvár je proste krásna a nezapreli v nej ani svoj zmysel pre humor. 🙂

Foto/Video: Youtube