Demi sa pomaly ale iste zotavuje, dokonca ju už aj prepustili z liečebne. Speváčka sa dáva dokopy a stráni sa všetkých vecí, ktoré jej nerobia dobre. Naviazala sa ale na niečo, čo jej naopak celý proces spríjemňuje. 

Demi pokračuje v rekonvalescencii z nedávneho predávkovania, avšak momentálne je znova v plnej sile. Teda, aspoň tak sa zdá. A vieš, kto je v celom procese jej najväčšou oporou? No predsa Wilmer, jej bývalý chalan.

Ten ju navštevoval počas celého pobytu v nemocnici, podporoval ju a ochraňoval. Vraj si tiež uvedomil, že ju stále ľúbi. “Pravdepodobne si uvedomuje, že aj on trocha môže za jej zdravotný a psychický stav,” hovorí zdroj pre portál TMZ.

Zdroj ďalej tvrdí, že si k sebe znova pomaly nachádzajú cestu a aj keď sú stále “len” priatelia, majú k sebe veľmi blízko. Bolo by super, ak by boli znova spolu, čo povieš? 🙂

Foto: Instagram | Zdroj: hollywoodlife.com, tmz.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)