Na odovzdávaní cien American Music Awards 2017 si mohla vidieť obrovskú a šokujúcu premeny Seleny Gomez, keď sa z prirodzenej tmavovlásky, razom stala príťažlivá blondína. Ako prebiehal proces veľkej zmeny farby vlasov? 

Selenina dvorná hair stylistka Nikki Lee nazvala tento odtieň “Nirvana Blonde”. Pre speváčku to bol veľký krok, nakoľko nikdy predtým si celé vlasy ešte nezafarbila a už vôbec nie tak radikálne.

,,Pre Selenu to bola prvá veľká zmena farby vlasov, akú kedy podstúpila a bolo skutočne dôležité, aby jej hriva napriek tomu zostala zdravá a sedela k tónu jej pleti,” vysvetľuje Nikki pre Us Weekly.

,,Zabralo mi to neskutočných 9 hodín, použila som 300 alobalových papierov a 8 misiek bielidla. Všetko sme to stihli v priebehu jedného dňa, Selenina trpezlivosť je obdivuhodná,” smeje sa stylistka. No, stálo to za to 😀

Foto: Instagram | Zdroj: teenvogue.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)