Po nedávnych faktoch, ktoré sme sa dozvedeli o Selene a The Weekndovi, prišiel na scénu Justin Bieber. Selena a Justin sú opäť spolu, už o tom niet pochýb. Obaja si spolu skvelo rozumejú a cítia, že si sú súdení. Bol to osud, čo ich dal znovu dokopy? Selena je teraz oveľa šťastnejšia, než bola s Ábelom! Presvedč sa!

Selena to mala počas vzťahu s Ábelom veľmi ťažké, čo sa podpísalo aj na jej zdravotnom stave. Obaja mali veľa práce, stále cestovali a len málokedy si na seba našli čas. Ak si ho už aj našli, museli za sebou cestovať, čo bolo dosť náročné.

Teraz, keď je speváčka s Justinom, zdá sa byť všetko lepšie, potvrdil to aj známy zdroj z okolia pre “EXCLUSIVELY”. Tmavovláska srší opäť energiou, jej zdravotný stav sa dáva do poriadku a z tváre jej nemizne úsmev. S blondiakom ide všetko lepšie!

Síce obaja pracujú, no sú si oveľa bližšie. Stretávajú sa častejšie, non stop sú na telefóne alebo na Skype a obaja si užívajú spoločnosť toho druhého. Sel nikdy nevyzerala lepšie, úsmev od ucha k uchu ju sprevádza každý deň! Táto dvojica k sebe jednoducho patrí.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.