Šlo o obyčajnú univerzitnú oslavu, na ktorej istý fotograf zachytával najlepšie outfity večera. Vtom si všimol dievča, ktoré ho ani tak nezaujalo tým, čo malo na sebe, ale svojím pôvabom a krásou. Potom už len stačilo zavesiť fotku na Instagram a veci sa dali do pohybu.

Anok Yai je 19-ročnou študentkou Plymouthskej štátnej univerzity v New Hampshire. Vždy sa zaujímala o módu a krásu, ale viac ako samú seba obdivovala pôvab svetových modeliek.

Stačila jedna náhodná fotka tejto nádhernej študentky, ktorú fotograf uverejnil na instagramovom profle TheSUNK, aby sa jej život načisto zmenil.

Netrvalo dlho a Anok začal v kuse vyzváňať telefón, v ktorom sa jej ozývali ľudia z modelingových agentúr. Najskôr si myslela, že si z nej niekto robí žarty, no neskôr pochopila, že práve dostala šancu zaradiť sa medzi všetky tie krásky na svetových mólach.

“Úprimne si myslím, že ľudia sú tak zvyknutí vidieť sami seba, že už nevedia vidieť svoju vlastnú krásu, pretože ju vidia každý deň.”

Jedna vec je dostať šancu, druhá vec je rozhodnúť sa pre veľkú životnú zmenu. Nateraz zostane Anok pravdepodobne “pri zemi”, pretože najviac zo všetkého chce dokončiť štúdium biochémie. Modeling stále zostáva jej veľkým snom a dúfa, že raz sa ešte splní.

Zdroj: independent.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.