Obľúbená komička Eva Kramerová alias Evelyn patrí medzi obľúbené slovenské celebritky a dokáže pobaviť tisíce fanúšikov. Momentálne hviezdi v tanečnej šou “Let’s Dance” po boku Lukáša Hojdana a dvojica valcuje konkurenciu jedna radosť. 

Aj keď ich tanec je naozaj skvelý, neprajníci si vždy nájdu dôvod na kritiku. V najnovšom kole mala Evelyn na sebe ružové šaty, ktoré boli akoby vystrihnuté z kubánskeho filmu. A práve tento kúsok sa stal terčom negatívnych komentárov.

“Tanec skvelý, ale šaty hrozné”, píšu ľudia do komentárov. Iní sa pridávajú: “Prepáč, ale vyzeráš naozaj hrozne. Takéto šaty ťa iba rozširujú, nevyzerá to pekne a takýto strih ti nesedí”. Ďalšia fanúšička prirovnáva šaty k nepodarenému lustru. My však veríme, že Evelyn je silná a sebavedomá žena a z takýchto komentárov si ťažkú hlavu nerobí! 🙂 Držíme jej palce!

Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.