Niekoľko týždňov kolujú po celom internete reči, že slávni YouTuberi Moma a Explo už netvoria pár. Fanúšikovia si všimli mnoho zvláštností okolo ich vzťahu, a tak táto fáma každým dňom naberá na obrátkach, najmä posledné Peťove príspevky na Instagrame naznačujú, že niečo skutočne nie je ok.

Šikovný YouTuber z Prievidze sa rozhodol svojim fanúšikom prostredníctvom Instagramu ukázať nový piercing v nose, avšak jeho sledovateľov omnoho viac zaujímalo niečo úplne iné. Komentáre sa rozbehli a vo väčšine sa skloňovalo jediné – Moma. Jeho pôvabná priateľka, tiež YouTuberka, s ktorou tvorili už dlhú dobu stabilný pár slovenskej internetovej scény. Ešte koncom minulého roka dokonca obľúbená dvojica oznámila, že sa sťahujú do spoločného domu a s fanúšikmi zdieľali zábery zo sťahovania plné úsmevov a dobrej nálady. Dnes je, zdá sa, všetko úplne inak.

Prvým znamením pre fanúšikov bola absencia spoločných fotiek. Párik, ktorý predtým rád prinášal fotky a videá zo spoločne strávených chvíľ, sa na týždne odmlčal. Obaja cestujú po celom svete, avšak sami. Najviac ale fanúšikov znepokojuje to, ako sa predtým otvorená dvojica stavia k otázkam ohľadne ich vzťahu, lepšie povedané, ako sa im vyhýba. Poslednou kvapkou a vecou, ktorá fanúšikov presvedčila, bola skutočnosť, že Moma prestala Expla sledovať na Instagrame.

Snáď sa čoskoro ukáže, či boli špekulácie fanúšikov pravdivé…

Expl0ited Instagram

Expl0ited Instagram

Expl0ited Instagram

Expl0ited Instagram

Expl0ited a Moma

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.