Ďalšia slávna tvár, ktorej účasť v jednej z najlákavejších módnych prehliadok roka bola dohodnutá už pol roka vopred, teraz oznámila, že sa do Shanghaia jednoducho nedostane. Týždeň pred vypuknutím veľkolepej udalosti teda majú tvorcovia čo robiť, aby zachránili celé natáčanie.

 

Tajnosti

Tentoraz nejde o žiadneho z anjelikov, ale o jednu zo speváckych hviezd. To o akých hudobníkov mala byť šou obohatená, zostáva stále v tajnosti, no niektoré z mien, ktoré sú v hre, predsa len poznáme. Ide o Harryho Stylesa, Taylor Swift či Miguela, no a okrem nich mala prehliadku rozpáliť aj speváčka Katy Perry, tá je už ale nadobro out.

Katy Perry nedostala visa do ciny

Prísna Čína

Oficiálnym dôvodom neúčasti 33-ročnej speváčky majú byť zamietnuté víza, a teraz sa podrž, kvôli kontroverznému outfitu, v ktorom sa predviedla v roku 2015 na koncerte v Taiwane! Mala na sebe lesklé filtrované šaty ozdobené slnečnicami. Práve slnečnica sa ale rok predtým stala symbolom protestantov proti Číne. Ups, toto nevyšlo! Kto nakoniec zaujme jej miesto sa dozvieme už o 11 dní, keď šou oficiálne uzrie svetlo sveta.

 

 

Zdroj: stylecaster.com | Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.