Hovorí ti niečo meno Tereza Kačerová? Ide o obyčajnú a českú modelku, ktorá sa do povedomia fanúšikov dostala až pred pár hodinami. Pýtaš sa prečo? Zverejnila totiž utajované detaily zo vzťahu so švédskym DJ-om Aviciim. 

Tomu hovoríme šok – Avicii mal tajný vzťah s nejakou českou babou? WTF? :O 25-ročná Terka pochádza z Čiech, no dlhý čas žije za veľkou mlákou. Prostredníctvom Instagramu zverejnila odkaz, ktorým len potvrdzuje, že so zosnulým Dj-om tvorila pár.

“Vždy som si priala náš vzťah držať v súkromí, pretože som chcela, aby bol len náš, a nechcela som hrať v celom tom humbuku rolu. Myslela som si ale, že ak to svetu niekedy odhalím, bude to v okamihu, keď mu oznámim, že s tebou čakám dieťa. Je hrozné, ako tento plán nevyšiel,” napísala.

Ak by si ešte stále mala nejaké pochybnosti, Terka zverejnila aj ďalšie video, v ktorom je jasne vidieť, že Tim veľmi dobre vychádzal s jej synom. Ach, stále je nám to veľmi ľúto 🙁

View this post on Instagram

The brightest stars burn out the fastest.

A post shared by Tereza Kačerová (@terezakacerova) on

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)