Internet ovládol milostný trojuholník medzi Selenou Gomez, Justinom Bieberom a The Weekndom. Poďla najnovších informácií je však do ľúbostnej hry zapojená aj ďalšia, štvrtá osoba, ktorá zamiešala karty a citlivú Sel nenechala ani na chvíľu chladnou.

Po tom, čo bol Ábel, lepšie známy ako The Weeknd, pristihnutý na odchode z baru s neznámou kráskou, vznikli rôzne konšpiračné teórie o pokračovaní romantickej drámy s názvom: S kým bude chodiť Selena Gomez?

Zdá sa však, že aj po náhlom rozchode má svetoznáma speváčka v srdci dostatok miesta pre svojho EX. „Selena je šťastná, že sa Ábel dostáva z ich rozchodu, ale počuť o ňom alebo ho vidieť s inou ženou v nej vzbudzuje rôzne emócie,“ prezradil jej blízky priateľ.

„Tí dvaja mali k sebe blízko a stále cíti, že sú prepojení, aj keď spolu už nechodia. Nikdy nezabudne, že to bol práve on, kto ju podporoval a zahŕňal láskou počas ťažkých zdravotných problémov. Vždy bude mať v jej srdci špeciálne miesto,“ dodal.

Silné slová rozpútali rozruch medzi všetkými fanúšikmi dvojice #Jelena. Naviac, množstvo negatívnych reakcií vyvolala aj novinka, že napriek Ábelovej snahe vymazať akýkoľvek náznak Seleninho okolia z jeho sledovaných účtov na sociálnych sieťach, sa ho Sel stále snaží aspoň minimálne kontaktovať.

Foto: Twitter, YouTube l Zdroj: hollywoodlife.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.