Sú medzi vami aj také, ktoré si spomínajú na úplne prvú SuperStar? Tá priniesla také tváre ako Robo Mikla, Katka Koščová, Tomáš Bezdeda či veľký spevácky talent, Martina Schindlerová. 

Tomáš sa po súťaži dal dokopy s moderátorkou Adelou Vinczeovou, vtedy ešte Banášovou. V šoubiznise sa držal zubami-nechtami, nahral aj pár skladieb, no nejaký väčší úspech neprišiel.

A kam sa podela Martina?

Maťa bola ešte počas súťaže označovaná za najväčší talent. Jej spevácke schopnosti a tri vyspievané oktávy zaujali nielen Paľa Haberu. Avšak, po súťaži sa vydala a venovala sa mamičkovským povinnostiam, z očí verejnosti sa úplne stiahla.

Po nedávnom rozvode si ale uvedomila, že jej spievanie a vystupovanie chýba, spojila teda sily s Tomášom Bezdedom a fanúšikovia sa môžu tešiť na zbrusu nový duet od tejto sympatickej dvojice.

Opäť sa stretávame. Akoby to bolo včera. Letí to,“ napísal Tomino. Nuž, uvidíme, čo z toho bude, nevieme sa dočkať ♥

Foto: YouTube, Instagram/tomas_bezdeda, schindlerovamartina_official l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)