Speváčka Halsey sa medzi fanúšikmi prezentuje ako veľká drsňačka, no teraz odhalila aj svoju slabú stránku. Otvorila dvere do súkromia a poodhalila, čo ju trápi a s akou chorobou už niekoľko rokov neúspešne bojuje. 

V epizóde “The Doctors” speváčka Halsey odhalila krutú pravdu. Už niekoľko rokov trpí veľmi bolestivou menštruáciou, následne jej diagnostikovali endometriózu. “Mamina mi vždy hovorila, že ženy u nás v rodine to všetky takto mali,” priznáva.

“Na koncertoch mi začínalo byť zle a stres len umocňoval príznaky. Neustále som omdlievala, no lekári mi tvrdili, že je to len vyčerpanie alebo úzkosť,” hovorí Halsey. Po jednej šou však odpadla a v nemocnici sa dozvedela, že bola tehotná, no práve kvôli chorobe potratila. Odvtedy chce, aby sa ľudia o tejto chorobe dozvedeli viac.

Foto: Instagram | Zdroj: ocko.tv

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)