Fúúúha!! Veď mohol ublížiť sebe alebo niekomu nevinnému. Známy slovenský DJ a producent si neváhal sadnúť za volant aj totálne opitý. Teraz priznáva vinu a je ochotný niesť všetky následky. 

Roberta Buriana ti istotne nemusíme podrobnejšie predstavovať. Teraz sa však do pamäte fanúšikov vryl nepríjemným spôsobom. Policajti mu počas jazdy autom namerali v dychu 1,9 promile alkoholu :O

„Na mieste bol 36-ročný vodič vozidla podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tou mu bola nameraná hodnota 0,91 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu 1,9 promile,“ povedal Novému Času bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

DJ si je vedomý svojej chyby a toho, že to bolo maximálne nezodpovedné. Uvidíme, ako sa celá kauza uzavrie, jedno je však isté, už teraz je ľahší o 500 eur, ktoré musel zaplatiť.

Foto/Video: YouTube | Zdroj: cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)