Stará láska nehrdzavie. Aj tak by sa dalo pomenovať posledné “tajné rande”, na ktorom boli pristihnutí (nikto iný ako) The Weeknd spolu s nedávnou EX, Bellou Hadid. Ide o ďalší márny pokus o vyvolanie žiarlivosti alebo sa svetoznámy rapper rozhodol získať späť to, čo nedávno vymenil za Selenu Gomez?

Zdá sa, že Ábel Makkonen Tesfaye, lepšie známy ako The Weeknd, vôbec nestráca čas. Po drsnom rozchode so Selenou Gomez, ktorá ho vymenila za miláčika Justina, prichádza šok, ktorý nikto nečakal.

Znova spolu?

Aj napriek veľkej snahe zostať v utajení, bol single spevák pristihnutý pri odchode z apartmánu svojej EX v New York City. Podľa overených zdrojov v ňom strávil niekoľko hodín a následne sa pokúsil nenápadne vytratiť – chvalabohu, neúspešne!

Stále v kontakte

Skúsme sa ale vrátiť späť v čase. Vo februári tohto roku, chvíľku po tom, čo sa na povrch dostala informácia o vzťahu Seleny Gomez a The Weeknda, vyjadrila úspešná supermodelka dychberúci postoj: „Vždy ho budem rešpektovať a vždy ho budem milovať. Nikdy nechcete spáliť mosty, ktoré ste budovali tak ťažko.“

Je teda zrejmé, že krásna Bella pred svojou bývalou láskou ešte stále nezatvorila dvere a je len otázkou času, kedy budeme o milostnej dráme počuť opäť niečo viac.

PAPARAZZI ZÁBER THE WEEKNDA SI MÔŽEŠ POZRIEŤ >>>>TU <<<<

Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.