Speváčky patria medzi najsledovanejšie celebrity a často ani ich milostný život nezostáva tajomstvom. Tento fakt potvrdzuje aj ďalšia správa, ktorá pred pár hodinami obletela svet. Terčom záujmu je práve extravagantná Lady Gaga. Jej fanúšikovia sú vo vytržení, pretože len po necelom roku randenia povedala svojmu priateľovi Christianovi Carinovi vytúžené: “Áno”

Táto správa je šokujúca o to viac, že predošlý vzťah speváčky, so sladučkým Taylorom Kinneym, stroskotal po piatich rokoch randenia a to aj napriek tomu, že boli zasnúbení.

Prvé zásnuby oznámila Gaga pompéznym spôsobom, teraz si toto sladké tajomstvo nechala pre seba, keďže k zásnubam došlo už v lete tohto roku. Nastavajúci manžel je zrejme “old school”, keďže najskôr požiadal o ruku jej otca.

Ako píše portál dailymail.com speváčka zatiaľ dalšie kroky ohľadne svadby neplánuje, pretože momentálne bojuje so závažným ochorením fibromyalgiou, ktorá jej spôsobouje veľké zdravotné problémy. Veríme, že Gaga bude v poriadku a my ju už čoskoro uvidíme vo svadobnom!

Zdroj: dailymail.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.