Niall Horan učinil rázny krok! Pred pár dňami sa totiž po internete začali šíriť informácie o novom projekte, do ktorého je plne zakompovaný. Jediná otázka, ktorú si momentálne môžeš klásť, znie: UKONČÍ Niall Horan svoju spevácku kariéru? Máme pre teba jasnú odpoveď!

Úžasný Niall Horan nám v poslednej dobe poskytoval množstvo prekrásnych skladieb, z ktorých sme sa doslova roztápali. Z jeho príspevkov a rôznych klebiet šíriacich sa po celom webe je však vidieť, že v jeho živote dochádzala k akejsi zmene a fanúšikovia sa obávajú, či táto zmena nebude viesť ku koncu jeho kariéry. Slávny spevák, ktorý sa preslávil vďaka skupine One Direction, sa totiž stal modelom pre značku “Wilhelmina Models”!

“Nikdy by som nepovedal, že by som mohol robiť modela,” vyjadril sa Niall pre zahraničné médiá. “Ale Wilhelmina si myslí čosi iné. Bude zábavné vidieť, čo sa stane. Bolo to predo mňa postavené a ak mám byť úprimný, som z toho veľmi vzrušený!” dodávala nadšený spevák, ktorý však so svojou doterajšou prácou rozhodne NEKONČÍ! 🙂

Zdroj: people.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tatika
Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.