Ooooou, nechceme predbiehať, ale najnovšie informácie o Selene a Ábelovi nasvedčujú tomu, že medzi nimi nie je všetko tak, ako sa zdalo. Len pred pár dňami sme ťa informovali o tajnom stretnutí Seleny a Justina, čo je samo o sebe senzáciou, keďže kedysi najkrajší pár šoubiznisu, spálil za sebou mosty a obaja žijú vlastné životy. No fotka, ktorá teraz obehla svet, podporuje všetky špekulácie o škrípaní vo vzťahu Seleny a The Weekenda.

Papparazzim sa opäť podaril mega úlovok, keď zachytili Selenu a Justina, ako si v LA vychutnávali raňajky, len medzi štyrmi očami. Spoločné stretnutie samo o sebe nemusí nič znamenať, no skutočnosť, že The Weekend  v ten istý deň prestal na Instagrame sledovať kamarátov Seleny a taktiež aj stránku o Abelene, neveští nič dobré! :/

Kedže The Weekend je momentálne zaneprázdnený svojim turné a Selena natáča film v New Yorku, odcudzenie v dôsledku pracovnej vyťaženosti, by ako dôvod ich prípadného rozchodu nikoho neprekvapil. Taktiež skutočnosť, že Justin a Selena majú pre seba slabosť, je fanúšikom dobre známe.

Uvidíme, či nám nadchádzajúce dni prinesú lepší obraz o tom, komu momentálne patrí Selenino srdce, ale je vysoko pravdepodobné, že ani ona sama v tom nemusí mať úplne jasno.

Foto: Facebook, Instagram | Zdroj: tmz.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.