Spoza veľkej mláky k nám prichádzajú strašné správy. Herec, ktorého si určite budeš pamätať zo seriálu o Veronike Marsovej či z kultového tínedžerského filmu Moderná Popoluška si vzal život a už nie je medzi nami. 🙁

Brad Bufanda v máji oslávil svoje 34. narodeniny. Známym sa stal najmä kvôli vedľajším úlohám, vďaka ktorým si ho však pamätáme všetky. Ak nie zo seriálu Veronica Mars, tak určite z filmu s Hilary Duff, kde stvárnil jedného z najlepších kamošov jej princa.

Presnú príčinu jeho rozhodnutia nevie nik, avšak mladík sa rozhodol ukončiť život skokom z výškovej budovy v Los Angeles. “Sme totálne zničení a ohromení stratou mladého a talentovaného herca, krásnej ľudskej bytosti. Práve dokončil ďalšie dva filmy, nevieme, prečo sa rozhodol pre tak smutný čin,” hovorí pre magazín E!News jeho manažér.

Foto: YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)