Americký portál TMZ prichádza so strašnými správami. Už už sme si mysleli, že Selena je v úplnom poriadku, znova prišli ťažké časy, s ktorými sa speváčka vyrovnáva len veľmi ťažko. 

Selenu museli hospitalizovať, podľa zdrojov bulváru TMZ sú príčinou emočné poruchy, veľký tlak a psychické zrútenie. Momentálne sa nachádza na psychiatrickej klinike, kde dostáva dialektickú behaviorálnu terapiu. Tá by postupne mala riešiť rôzne problémy duševného zdravia.

Podľa magazínu Cosmopolitan bola Selena počas prvej poruchy doma. Speváčka bola údajne veľmi smutná a v depresii z toho, že má po transplantácii obličky veľmi nízky počet bielych krviniek.

Aj keď ju medzitým prepustili, speváčka je na klinike znova. Dlhotrvajúce zdravotné problémy spojené s transplantáciou obličky stále pretrvávajú a Sel sa na základe toho psychicky zrútila.

Držíme jej prsty, myslíme na ňu a dúfame, že sa všetko čoskoro vyrieši 🙁

Foto: Twitter | Zdroj: tmz.com, cosmopolitan.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)