Obľúbená animovaná rozprávka Ľadové kráľovstvo zožala v roku 2013 obrovitánsky úspech, a tak je len otázkou času, kedy sa dočkáme druhej časti. Najnovšie sa rozšírili fámy o tom, že v rozprávke sú skryté symboly, že Elsa je inej orientácie. Nevylučuje to ani samotná režisérka.

Jennifer Lee, možnosť, že by Elsu priťahovali dievčatá, nezamieta. Pre ňu aj pre jej tím znamená fakt, že sa o tom ľudia normálne rozprávajú, dosť veľa. Vidí to však tak, že jej sama Elsa hovorí, akým smerom sa chce uberať. A ona jej, samozrejme, v ničom brániť nebude, skôr naopak. V jej ceste jej ochotne pomôže.

Momentálne sú teda fanúšikovia Ľadového kráľovstva rozdelení na dva tábory. Jedna časť je v tom, že celá skrytá myšlienka filmu bola vlastne Elsina netradičná orientácia, zatiaľ čo ten zvyšok si myslí, že je to len zbytočné presadzovanie homose*uality a takáto zápletka by nebola veľmi vhodná pre deti. Tak či onak, pravdu sa pravdepodobne dozvieme až budúci rok, kedy by sa pokračovanie megaúspešného animáku malo dostať do našich kín.

Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.