Žiaľ, jeden z najkrajších párov na slovenskej YouTubovej scéne, je už minulosťou! Reč je o Martine”Mome” Horňákovej a Petrovi “Expl0itedovi” Altofovi. Samotná YouTuberka len pred malou chvíľou  na svojom instagramovom profile zverejnila veľavravný status, v ktorom odpovedá na otázku, ktorú si fanúšikovia tohto páru, kládli už niekoľko mesiacov!

Indície už dlho fanúšikom našepkávali, že medzi zaľúbencami nie je všetko v poriadku. Žiadne spoločné fotky, nijaké spoločné videá, ktoré fans milovali asi najviac. Posledným a asi najzávažnejším dôkazom o ich rozchode bolo, keď Moma prestala Expl0iteda sledovať na Instagrame.

Dnes je už jasné, že ich cesty sa po viac ako dvoch rokoch spoločného života nadobro rozišli. Moma sa po rastúcom tlaku fanúšikov rozhodla konečne prehovoriť a ich rozhodnutie zdôvodnila takto: „Nie vždy všetko vyjde tak, ako plánujete a je to úplne v poriadku, pretože bez určitých životných situácií by sme neboli človekom, ktorým sme dnes. Niekoľko týždňov sme čelili obrovskému množstvu otázok, ohľadne nášho vzťahu. Áno, skutočne sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli, že každý pôjdeme svojou cestou. Boli príliš odlišné a skĺbiť ich bolo čím ďalej tým ťažšie, a tak sme spoločne učinili rozhodnutie, ktoré bude správne pre oboch. Všetko sa pre niečo deje a my si potrebujeme každý prejsť tú svoju cestu, na ktorej sa budeme rozvíjať a rásť ako dvaja individuálni ľudia, ako sme to vo vzťahu nedokázali. Ja som si práve vďaka tomu uvedomila veľa vecí, ktoré ma posunuli v živote ďalej, objavila sebelásku, ktorú som predtým v sebe nemohla nájsť a teším sa, čo mi život prinesie. Ďakujeme, že to rešpektujete a nebudete nás vraciať späť do tohto obdobia zbytočnými otázkami. Je to za nami a teraz sme dvaja ľudia nezávislí od seba:) Ľúbim vás ❤“

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.