Určite ti neuniklo, že rod Kardashianiek sa údajne čoskoro rozrastie o nového potomka. Horúca novinka sa stále nesie v rúchu záhadného tajomstva a nádejná budúca matka, Kylie Jenner necháva svoje okolie v napätí. My však vieme VIAC!

Čo sa deje s Kylie Jenner? Túto otázku si kladie väčšina fanúšikov Instahviezdy po tom, čo obmedzila svoje sociálne siete na “pracovné” minimum. Po prívale príspevkov z najhlbšieho súkromia nastala doba ticha, ktorá sa pravdepodobne spája s jej neplánovaným tehotenstvom.

Nezvláda TO

Podľa najnovších informácií, ktoré poskytla blízka osoba hviezdy reality šou pre RadarOnline, je Kylie Jenner v psychickom rozpoložení: „Úprimne povedané, je momentálne emocionálne zlomená. Nevie, čo má robiť a komu môže veriť, je hrozne zraniteľná. Začína sa prejavovať jej vek.“ Okrem toho tajný zdroj uviedol aj fakt, že najväčší nátlak spôsobuje večné skrývanie sa pred verejnosťou a napätie, ktoré vzniklo medzi ňou a jej matkou, Kris Jenner.

Navyše, Kylie rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by si každú minútu tehotenstva užívali naplno. Väčšinu času trávi osamote, keďže nádejný budúci otec Travis Scott, sa momentálne nachádza na turné. „Robí všetko, čo môže, aby ju podporil, ale je to náročné počas turné. Preto sa Kylie teraz cíti veľmi osamelo,“ dodal priateľ známej dvojice pre Hollywoodlife.com.

 

Foto: Instagram, YouTube l Zdroj: Hollywoodlife.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.